Kurumsal Baskılı Tişört ve Baskılı Promosyon Şapka Kullanım Alanları

Tişört günümüzde hemen hemen her sektörden kullanıcının ve müşterilerin kullanmış olduğu bir tekstil promosyon ürünüdür. Bir çok firma düzenlediği çeşitli organizasyonlarda, açılış törenlerinde ve katıldığı fuarlarda kendi çalışanlarına giydirmek için yada müşterilerine reklam ürünü olarak dağıtmak amacıyla baskılı promosyon tişörtleri kullanmaktadır. Aynı şekilde promosyon şapka modelleri de reklam tanıtım amacı ile özellikle yaz aylarında çok sık tercih edilmektedir.

Hangi Kalite Tişört Şapka Tercih Etmeliyim?

Bütçeye Göre Tercih: Yüksek bütçeye sahip firmalar genel olarak promosyon ürün bile olsa üzerinde firma logosuna sahip olan bir ürün olacağı için her zaman kaliteye önem vermektedirler. Geniş bir reklam bütçesine sahipseniz ve kaliteli ürün arayışı içerisinde iseniz 1.kalite %100 pamuk penye tişört ve yine %100 pamuk gabardin şapka modellerini tercih edebilirsiniz. Fakat her firmanın reklama ayırdığı pay aynı olmadığı için ucuz tişört ve ucuz şapka konusu da oldukça talep edilmektedir.
Kullanım Amacına Göre Tercih: Eğer bir açılış, günlük organizasyon yada reklam amaçlı dağıtılmak yüksek adetlerde promosyon şapka ve tişört ihtiyacınız bulunuyorsa ucuz şapka, tişört modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle günübirlik organizasyonlarda. açılışlarda dağıtacak iseniz Kullan at tişört modelimize ve Ucuz Şapka ürünümüze göz atabilir ve sipariş verebilirsiniz.

PROMOSYON TİŞÖRT ŞAPKA KALİTELERİ

Her üründe olduğu gibi tişört ve şapkalarda da kullanılan kumaş, işçilik açısından farklı kaliteler bulunmaktadır. Ürün kalitesini belirleyen en

Promosyon Tişört

Tişörtleri ele alacak olursak, bisiklet yaka ve V yaka ürünlerde 30/1 süprem open end kumaşlar genel olarak ucuz tişört, kullan at tişört, tüp kesim tişört modellerinde kullanılmaktadır. Fiyat olarak en uygun maliyete sahip olan tişört modelidir. S, M, L ve XL beden aralığında yanları dikişsiz tüp kumaşlardan üretilmektedir. Yüksek adetli toptan tişört siparişleriniz için tercih edebileceğiniz bu ürünler Siyah, Beyaz, Kırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, Gri, Turuncu, Turkuaz renklerde üretilmektedir. Penye kalite pamuk kumaşlar ise 1.kalite promosyon tişört imalatında kullanılmaktadır.

Promosyon Şapka

Promosyon Şapka ürünlerinde ise yüksek adetli toptan şapka siparişleriniz için maliyeti en alt seviyede bulunan polyester kumaşlardan üretilmiş olan, arka kısmı cırt bant yada plastik çıtçıtlı Ucuz Şapka modellerini inceleyebilirsiniz. Daha kaliteli promosyon şapka siparişleriniz için ise 1.kalite pamuk gabardin kumaşlardan sizin için özel logo baskılı veya nakış işlemeli olarak üretilebilen Kaliteli Promosyon Şapka modellerimize göz atabilirsiniz.

KURUMSAL TİŞÖRT

Kurumsal tişört bir başka değişle personel tişörtü firmaların kendi çalışanlarının kullanması için tasarlayıp üretim yaptırdıkları tişört modelleridir.


sublime

Firma çalışanlarının tümünün üzerinde firmaya ait logo veya isim barındıran şekilde giyinmelerini firma tanıtımı ve marka prestiji açısından büyük bir önem arz etmektedir. Bir çok işletme tüm çalışanlarının çalışırken aynı model kurumsal tişört ve şapka giymelerini istemektedir. Bu amaçla da sezonluk ya da her yıl olmak üzere promosyon tişört, şapka siparişi vermektedir. Firmanın kendisine ait bir personel kıyafeti giymiş olan çalışanlar hem firma aidiyeti hem görsel açıdan hemde marka tanıtımı açısından fayda sağlamaktadır. Kurumsal tişört tercihi olarak genellikle Polo Yaka Tişört modelleri tercih edilmektedir. Yakalı olan bu tshirt modelleri bisiklet yaka modellere göre daha kurumsal bir görünüm sağlamaktadır. Polo yaka tişörtler üzerine işletme logo, slogan yada isimleri baskı, nakış gibi yöntemlerle uygulanabilmektedir

sublime
sublime
sublime